Informatii suplimentare
 

Directia Generala a Finantelor Publice a Judetului Sibiu

Denumire Directia Generala a Finantelor Publice a Judetului Sibiu
Cod unic de înregistrare 4406258
Telefon 0269-218331
Fax 0269-218315
Adresa de e-mail info@finantesibiu.ro
Site web http://finantesibiu.ro
   
Reprezentant legal
Nume Popescu
Prenume Grigore
   
Persoana de contact
Nume Havarneanu
Prenume Horatiu
Adresa de e-mail horatiu@finantesibiu.ro
   
Adrese
NumeTipAdresaTelefonFaxEmailSite web
Directia Generala a Finantelor Publice a Judetului SibiuSediu socialCalea Dumbravii, Nr. 28-32, 550324 Sibiu, Sibiu0269-2183310269-218315info@finantesibiu.rohttp://finantesibiu.ro
Administratia Finantelor Publice a Orasului AgnitaInstitutie SubordonataStr. 1 Decembrie nr.2, , 555100 Agnita, Sibiu0269-5106300269-510630-102agnita@finantesibiu.rohttp://finantesibiu.ro
Administratia Finantelor Publice a Orasului AvrigInstitutie SubordonataStr. Gh lazar nr 41, 555200 Avrig, Sibiu0269-5244300269-524430-16avrig@finantesibiu.rohttp://finantesibiu.ro
Administratia Finantelor Publice a Orasului Copsa MicaInstitutie SubordonataStr. Sibiului nr. 54, 555400 Copsa Mica, Sibiu0269-8401220269-840122-108copsa@finantesibiu.rohttp://finantesibiu.ro
Administratia Finantelor Publice a Orasului DumbraveniInstitutie SubordonataStr. Tudor Vladimirescu nr. 30, 555500 Dumbraveni, Sibiu0269-8654390269-865439dumbraveni@finantesibiu.rohttp://finantesibiu.ro
Administratia Finantelor Publice a Municipiului MediasInstitutie SubordonataStr. I.C bratianu nr.3, 551003 Medias, Sibiu0269-8038790269-841047medias@finantesibiu.rohttp://finantesibiu.ro
Administratia Finantelor Publice a Orasului Ocna SibiuluiInstitutie SubordonataStr. Bailor nr. 2, 555600 Ocna Sibiului, Sibiu0269-5413380269-541455ocna@finantesibiu.rohttp://finantesibiu.ro
Administratia Finantelor Publice a Orasului SalisteInstitutie SubordonataStr. Bucuresti nr. 4, 557225 Saliste, Sibiu0269-5537370269-553737saliste@finantesibiu.rohttp://finantesibiu.ro
Administratia Finantelor Publice a Orasului TalmaciuInstitutie SubordonataStr. Unirii nr.1, 555700 Talmaciu, Sibiu0269-5552910269-555645talmaciu@finantesibiu.rohttp://finantesibiu.ro
Administratia Finantelor Publice a Municipiului SibiuInstitutie SubordonataCalea Dumbravii, Nr. 28-32, 550324 Sibiu, Sibiu0269-2181760269-215513info@finantesibiu.rohttp://finantesibiu.ro
Administratia Finantelor Publice pentru Contribuabili MijlociiInstitutie SubordonataCalea Dumbravii, Nr. 28-32, 550324 Sibiu, Sibiu0269-2127200269-243133mijlocii@finantesibiu.rohttp://finantesibiu.ro