Informatii suplimentare
 

Directia Regionala pentru Accize si Operatiuni Vamale Galati

Denumire Directia Regionala pentru Accize si Operatiuni Vamale Galati
Cod unic de înregistrare 4461988
Telefon 0236461145
Fax 0236461145
Adresa de e-mail drvgl@customs.ro
Site web www.customs.ro
   
Reprezentant legal
Nume Musat
Prenume Niculai
   
Persoana de contact
Nume Pascal
Prenume Victor
Adresa de e-mail victor.pascal@customs.ro
   
Adrese
NumeTipAdresaTelefonFaxEmailSite web
Directia Regionala pentru Accize si Operatiuni Vamale GalatiSediu socialStr.Portului nr.163, 800211 Galati, Galati02364611450236461145drvgl@customs.rowww.customs.ro
Directia Judeteana pentru Accize si Operatiuni Vamale GalatiInstitutie SubordonataStr.Portului nr.161 , 800211 Galati, Galati02364611630236461163bvgalati@customs.ro 
Directia Judeteana pentru Accize si Operatiuni Vamale BuzauInstitutie SubordonataDN2 KM114+165,STANGA, 120171 Buzau, Buzau02387212580238721258bvbuzau@customs.ro 
Directia Judeteana pentru Accize si Operatiuni Vamale BrailaInstitutie SubordonataStr.Vadul Ghecetului nr.6, 810550 Braila, Braila02396118580239611858bvbraila@customs.ro 
Directia Judeteana pentru Accize si Operatiuni Vamale VranceaInstitutie SubordonataStr.Cuza Voda nr.56, 620034 Focsani, Vrancea02372361750237627177bvfocsani@customs.ro 
Directia Judeteana pentru Accize si Operatiuni Vamale TulceaInstitutie SubordonataStr.Portului nr.18, 820242 Tulcea, Tulcea02405341020240534528bvtulcea@customs.ro 
Biroul Vamal SulinaInstitutie SubordonataStr.C.A.Rosetti nr.1, 825400 Sulina, Tulcea02405432780240543077bv.sulina@customs.ro 
Biroul Vamal GiurgiulestiInstitutie SubordonataCalea Basarabiei-Prut,O.P.1,C.P.T10, 800205 Galati, Galati02364493330236449333bvgiurgiulesti@customs.ro 
Biroul Vamal OanceaInstitutie SubordonataComuna Oancea, 807235 Oancea, Galati02363430280236343028bvoancea@customs.ro